Tripwire

Tripwire | Veri Güvenliği | Risk Yönetimi | Uyum Yönetimi

Tripwire Enterprise Platform

tripwire

Tripwire Enterprise Platform kurumsal altyapılar için siber güvenlik bütünlüğü sağlamayı amaçlamaktadır. Tripwire çözümleri işletmeler, sanayi kuruluşları, hizmet sağlayıcıları ve devlet kurumları için etkin güvenlik, daimi uyum ve güvenilir operasyon yönetimi sağlar.


Tripwire Enterprise Platform çözümleri yüksek kaliteli varlık görünürlüğü ve derin uçnokta analizi özellikleri ile BT altyapılarında güvenlik ve operasyonları otomatikleştirerek entegre eder. Tüm Tripwire çözümleri, alanında etkin faydalar sağlayarak güvenlik ve uyum sorunlarını gidererek daha bilinçli karar vermenize yardımcı olurlar.


Tripwire Enterprise Platform ürünleri tehdit istihbaratı, ağ güvenliği, SIEM, BT servis yönetimi (ITSM), entegre erişim yönetimi (IAM), endüstriyel kontrol sistemleri (ICS), fabrika otomasyon sistemleri (FAS), kamu riskleri uyumluluğu sistemleri (GRC) gibi üçüncü parti çözümlerle entegre olabilmektedir.

tripwire
tripwire

Tripwire Enterprise

Tripwire Enterprise, politika, dosya bütünlüğü ve iyileştirme yönetimi için tam entegre çözümler sunan bir güvenlik yapılandırma yönetimi (SCM) paketidir. Organizasyonlar, bu çözümleri tam, uçtan uca bir SCM çözümü için birlikte kullanabilir veya günümüzün acil güvenlik ve uyum zorluklarını ele almak için dosya bütünlüğü izleme veya politika yönetim çözümlerini kendi başlarına kullanabilirler.


Tripwire Enterprise, sistem bütünlüğünü artırarak, sürekli uyum sağlayarak, güvenlik, uyum ve operasyon ekiplerinin hızlı bir şekilde amaçlanan güvenlik düzeyine ulaşmasını sağlar.

tripwire

Tripwire File Integrity Manager

Tripwire File Integrity Manager, dünyanın ilk ve en iyi dosya bütünlüğü izleme çözümüdür. Büyük dosya ortamlarındaki yapılandırma açıklıklarını ve izinsiz değişimi azaltarak operasyonel verimliliği artırırken, sürekli kontrol ile tehditleri anında algılar.


Tripwire File Integrity Manager, tek başına da çalışabilen, güvenlik tehditlerine gerçek zamanlı cevap verebilen, ayrıntılı bir uyum ve güvenlik çözümüdür. Dosya bütünlüğünü ve değişiklikleri sürekli olarak takip ederken, uyum kurallarının gerektirdiği kuralların kolaylıkla uygulanmasını sağlar.

tripwire

Tripwire Configuration Compliance Manager

Tripwire Configuration Compliance Manager, sistem yapılarının uyum kuralları ve değişimlerin sürekli olarak görünür olmasını sağlar. Kuruluş çapında yapılandırma denetimi, yama uyumluluğu denetimi, değişiklik analizi ve dosya bütünlüğü izlemesini otomatikleştirir. Entegre politika motoru, gerçek konfigürasyonları iç politika veya en iyi uygulama kriterleri ile karşılaştırır ve konfigürasyon değişikliklerinin risk ve uyumluluk etkisine öncelik verir.


Tripwire Configuration Compliance Manager, maliyetleri düşürür ve sistemlerin de kurumsal politikalara uygun olarak yapılandırıldığından emin olarak çalışma süresini artırır. Yapılandırma denetimini otomatikleştirmek daha fazla güvenlik sağlar ve PCI, Sarbanes-Oxley ve HIPAA gibi uyum kuralları için yürütülen IT denetimleri için hazırlık süresini önemli ölçüde azaltır.

Tripwire
tripwire

Tripwire PureCloud

Tripwire PureCloud dağıtık yapılarda zaafiyet yönetiminin tek merkezden yapılmasını sağlayan bulut tabanlı zaafiyet yönetimi çözümüdür. Organizasyon dışından gelebilecek saldırılara karşı açıklıkları önceden tespit eder. 


Tripwire PureCloud Secure Connector ile organizasyon içindeki güvenliği de tarayarak iç ve dış denetimin tek merkezden yapılmasını sağlar.

tripwire

Tripwire Connect

Tripwire Connect büyük resmi görebilmek için gerekli analizleri yaparak ihtiyaç duyulan bilgilerin raporlanmasını ve takibini sağlar. Özelleştirilebilir rapor şablonları, kurumun siber tehdit durumu ve devam eden girişimlerin durumu hakkında bir bakışta bilgi verir.


Tripwire Connect bireysel güvenlik, yapılandırma ve uyumluluk gereksinimlerini desteklemek için ideldir. Organizasyonlar bu verileri zaman içindeki gelişmeleri ölçmek ve izlemek için kullanabilir. 

tripwire

Tripwire IP360

Tripwire IP360 kurumsal zaafiyet ve risk yönetimi kritik varlıklardaki zaafiyet ve riskleri skorlayarak ve öncelikleri sıralandırarak en uygun maliyetlerle siber tehditleri azaltmayı hedeflemektedir.


Tripwire IP360 ağ üzerindeki host, uygulama, servis ve zaafiyetleri merkezi olarak keşfederek kapsamlı risk ve uyum yönetimi sunar.

tripwire

Tripwire ExpertOps

Tripwire ExpertOps servis yönetimi ile Dosya Bütünlüğü İzleme ve Güvenlik Yapılandırma Yönetimi (SCM) özelliklerini birleştirir. Özelleştirilmiş danışmanlık ve bulut tabanlı altyapı sunar. 


Tripwire ExpertOps gelişmiş özellikler ile ihlalleri ve tehditleri tespit ederek gerekli bilgilendirmeleri yapar, merkezi görünüm ile birlikte uyum kurallarına uygunluk sağlar.

tripwire

Tripwire Log Center

Tripwire Log Center görünürlük sağlamak için Tripwire Enterprise ile kullanıma hazır entegrasyonlar sunar. Korelasyon motoru, bir veya daha fazla koşulun mantıksal akışını kullanarak otomatik olarak ilgilenen olayları tanımlar ve bunlara cevap verir.


Tripwire Log Center gerçek zamanlı değişiklik tespiti, kapsamlı konfigürasyon denetimi, sürekli politika uyumu yönetimi ve hızlı yapılandırma iyileştirmesi gibi gelişmiş güvenlik özelliklerinden elde edilen verilerin tek merkezden yönetimini sağlar.

Tripwire architecture

Tripwire Videoları

Tripwire Ürün Videolarını Aşağıdaki Linkte Bulabilirsiniz.

TRIPWIRE VIDEOLARI (YOUTUBE)

Bize Ulaşın

İletişim Formu

Bu site, reCAPTCHA ile korunur; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon : 0 850 885 35 00 

E-posta : tripwire@innoset.net


Adres : Beybi Giz Plaza Meydan Sk. No:1/55

34398 Maslak Sarıyer / ISTANBUL