ivanti

 Ivanti | Altyapı Yönetimi | USB/Port Yönetimi | Yama Yönetimi

Ivanti Ürünleri

ivanti

Ivanti Device Control (Lumension Device Control)

Ivanti Device Control (Lumension Device Control) : Kritik önemli bilgisayarlarınız için veri kaçağı önleme, port kontrolü gibi görünürlük, detaylı loglama ve tam kontrol sağlar. Lumension Device Control, veri kopyalama kotası koyabilme, bellek şifreleme, geçici yetkilendirme, makine yada kullanıcı ismi için detaylı haklar tanımlayabilme, şirket dışına çıkartılan verinin bir kopyasının sunucuda tutulabilmesi gibi çok gelişmiş koruma özelliklerine sahiptir. 

ivanti

Ivanti Application Control (AppSense)

Ivanti Application Control (AppSense) : Uygulama kontrolü IT ekiplerinin izni olmadan uygulama çalıştırılamamasını sağlar. Tüm uygulama altyapısındaki olaylar takip edilerek, izin verilenler dışındaki uygulamaların çalışmamasını, yada isternirse bazı uygulamaların yönetici hakları ile çalıştırılmasını sağlar. Böylelikle kullanıcılara değil, sadece belirlenen uygulamalara ayrıcalık tanınarak yönetici olarak çalıştırılır ve kullanıcıya admin yetkisi verilmez. Uygulama yönetimi uçnoktalardaki yazılım süreçlerini de takip ederek lisanslar ile ilgili de bilgi sunar. 

ivanti patch for windows

Ivanti Patch for Windows (Shavlik)

 Ivanti Patch for Windows (Shavlik) : Windows yama yönetimi, sanal sunucular, fiziksel sunucular yada uçnoktalarda merkezileştirilmiş, ajansız yama yönetimi sağlar. Yama eksikleri yada 3.parti yazılımların yama ve güncelleştirme işlemlerini merkezi ve otomatize hale getirir. 

ivanti

Ivanti Patch for SCCM (Shavlik)

Ivanti Patch for SCCM (Shavlik) : Shavlik ve Patchlink ürün ailesi, Microsoft SCCM ürünlerine entegre olarak, kurumsal altyapılarda SCCM için 3.parti yama yönetimi yapar. Adobe, Apple, Google, Mozilla ve Oracle gibi kurumsal altyapilarda kullanilan ve SCCM tarafından destelenmeyen yamalama özelliklerini SCCM e kazandırarak tek bir konsoldan yönetim kolaylığı sağlar. 

ivanti

Ivanti Patch Management for Unix/Linux/MAC

Ivanti Patch Management for Unix/Linux/MAC : Linux, Unix ve MAC için yama yönetimi çözümü, kurumsal Linux/Unix sunucular ve MAC uçnoktalar için merkezi yama yönetimi platformudur. İşletim sistemi ve 3.parti yazılımların otomatik olarak güncelleştirilmesini sağlar. 

ivanti
ivanti

Ivanti Unified Endpoint Management (LANDESK & AppSense)

Ivanti Unified Endpoint Management (LANDESK & AppSense) : Uçnokta kurulumu, yönetimi ve raporlaması için sistem yöneticilerinin ihtiyaç duydukları çözümleri sunar :

  • Ivanti Performance Manager : Uçnoktalardaki CPU, RAM ve disk gibi kaynakların merkezi bir noktadan takip edilmesini ve yönetilmesini sağlar.
  • Ivanti Desktop & Server Management : İşletim sistemi dağıtımı, uzaktan yönetim gibi özellikler ile BT yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılar.
  • Ivanti Insight : Uçnoktalardaki kullanıcı davranışları, yazılım ve donanım aktivitelerini takip ve analiz ederek, oluşması muhtemel tehlikeli durumları raporlar, kullanıcı ve uçnokta bazlı davranışsal risklerin önlenmesine yardımcı olur.
  • Ivanti Xtraction : Gerçek zamanlı raporlar tasarlamaya yardımcı olur. Çoklu veri kaynağından aldığı verileri derleyerek mükemmel sunumlar hazırlamanıza yardımcı olur.

ivanti

Ivanti IT Asset Management (ITAM) Suite

Ivanti IT Asset Management (ITAM) : BT varlık yönetimi çözümü 3 bileşenden oluşur :

  • Asset Manager : BT varlıkları üzerinde BT yaşamdöngüsü ,yazılım hak denetimleri, varlıklardaki değişimlerin takibi gibi çalışmalar yaparak büyük resmi görmeye yardımcı olur.
  • License Optimizer for Clients : Uçnoktalardaki yazılım lisanslarının takibi ve kullanım raporlamalarını gerçekleştirir.
  • License Optimizer for Servers : Sunucu altyapılarında kullanılan kurumsal yazılımların takibini ve raporlamasını gerçekleştirir.

ivanti

Ivanti IT Service Management (ITSM)

Ivanti IT Service Management (ITSM) : Ivanti BT Servis Yönetimi çözümü, detaylı ve modern bileşenleri ile verimlilik, kurallara uyum ve güvenlik sağlar.


Ivanti IT Service Management (ITSM) : İş Akışı Otomasyonu, Sürüm Yönetimi, Olay Yönetimi, Bilgi Yönetimi, Self Servis, Servis Kataloğu, Değişim Yönetimi, Konfigürasyon Yönetimi, Problem Yönetimi, Servis Seviye Yönetimi, Kullanılabilirlik Yönetimi, Olay Yönetimi, Finansal Yönetim, Portföy ve Proje Yönetimi, Konfigurasyon Yönetimi, Ses Otomasyonu ve Anket bileşenlerinden oluşur.

ivanti history

Ivanti Tarihi

Ivanti Videoları

Ivanti Ürün Videolarını Aşağıdaki Linkte Bulabilirsiniz.

IVANTI VIDEOLARI (YOUTUBE)

Bize Ulaşın

İletişim Formu

Bu site, reCAPTCHA ile korunur; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları geçerlidir.

İletişim

Telefon : 0 850 885 35 00 

E-posta : ivanti@innoset.net


Adres : Beybi Giz Plaza Meydan Sk. No:1/55

34398 Maslak Sarıyer / ISTANBUL